نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: مسئولان به جوانان مستعد بها دهند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: مسئولان به جوانان مستعد بها دهند

آوا مسكن: بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند اظهار داشت: مسئولان باید به جوانان مستعدی كه بعد از ورود به هر بخش فنی «گُل» كاشته اند، بها دهند تا بیگانگان بر ریل ارتباطات ما سوار نشوند.


به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی امروز (پنجشنبه) در دیدار مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اینكه مشكل بشر امروزه «سرگردانی» است اضافه كرد: بخشی از تامین زیرساخت ها برعهده شما (مدیران حوزه فناوری و ارتباطات خراسان جنوبی) است.
وی با تاكید بر اینكه ارتباطات جامعه ما، با تغذیه «خودی» باشد نه بیگانه و دشمن، اظهار داشت: متاسفانه در حالی صدمه می بینیم كه كشورهایی كه به اسم ادعای آزادی دارند، كنترل و سختی بسیار زیادی دارند.
امام جمعه بیرجند اظهار داشت: در گذشته برای انتقال یك نامه، آن را بر پای یك كبوتر می بستند و كبوتر را پرواز می دادند؛ ولی امروز برای گسترش علم و دانش؛ زحماتی كشیده شده و این نعمت فراگیر (فناوری ارتباطات) امروز به همه جا رسیده است.
وی با اشاره به اینكه وصل شدن ارتباطات در روستاها و شهرها نیازمند یك ریل (امكانات) است اضافه كرد: آنچه بر این ریل سوار می گردد «پیام» است كه اگر نسبت به این موضوع، كار شایسته و بایسته انجام می شد، نعمتی تمام بود.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به اینكه شكر عملی یعنی بهره برداری صحیح از یك نعمت اظهار داشت: اگر بهره برداری صحیح انجام نشود، «نعمت» تبدیل به «نقمت» می گردد.
وی اظهار نمود: اگر در یك مدینه فاضله ای بودیم كه فرزند انسان آنچه به گوشش می رسید، سخن كارشناسی شده می بود و سخن باطل و دروغ در آن نمی بود، این شرایط در جهت رشد علمی و عقلی مفید و سازنده بود و «انسان» فرشته پرورش می یافت.
3028


1396/12/24
17:40:26
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: بهره برداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است