در بازدید از فرودگاه امام(ره) عنوان شد؛

تذكر جدی قاضی سراج به ایرلاین ها، هیچ تاخیری قابل قبول نیست

تذكر جدی قاضی سراج به ایرلاین ها، هیچ تاخیری قابل قبول نیست

آوا مسكن: رئیس سازمان بازرسی كل كشور با حضور در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از نزدیك در جریان مشكلات مسافران این فرودگاه قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشكلات آنان را صادر كرد.به گزارش آوا مسكن به نقل از مهر، قاضی سراج با اشاره به بازدید خود از فرودگاه امام خمینی(ره) و نتیجه بررسی های صورت گرفته اظهار نمود: شاهد تأخیر چندین پرواز و سرگردانی مسافران بودیم كه دستور انجام پرواز فوق العاده مرتبط با آنها صادر شد و پرواز انجام گرفت.
وی با اشاره با ساعت ها معطلی مسافران ایرانی و خارجی در فرودگاه امام خمینی (ره) خاطرنشان كرد: در این خصوص به كلیه ایرلاین ها تذكر جدی داده شد كه پروازهای برنامه ای امروز باید بدون تأخیر و سر وقت مقرر صورت گیرد و همینطور پروازهای قبلی كه تأخیر داشتند، باید به سرعت برای آنها پرواز جایگزین درنظر گرفته شود. در مورد اسكان و پذیرایی مناسب مسافران باقیمانده هم تمهیدات لازم اتخاذ شود تا هیچ مسافری در فرودگاه بلاتكلیف نماند.
قاضی سراج با اشاره به صدور دستورات لازم مرتبط با برف روبی پاركینگ ها و معابر پیرامون فرودگاه اضافه كرد: اقدامات صورت گرفته كافی نبوده و نسبت به تسریع در پاكسازی و برف روبی تذكر لازم داده شد.
رئیس سازمان بازرسی كل كشور با اشاره به هماهنگی صورت گرفته با تعزیرات حكومتی استان تهران اظهار نمود: طی این هماهنگی مقرر شد تیمی از تعزیرات حكومتی استان تهران با استقرار در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نسبت به گران فروشی غرفه های فروشگاهی و خدماتی داخل ترمینال ها و قسمت ترانزیت فرودگاه ورود كرده و با غرفه داران متخلف برخورد قاطع صورت پذیرد و در صورت ضرورت در مورد قرارداد آنها تجدید نظر گردد.
وی در مورد برخی اخبار در خصوص كرایه های نامتعارف تاكسی های فرودگاه هم تصریح كرد: گزارش ها در این رابطه در حال بررسی است، البته كرایه یك میلیونی احراز نشد، ولی كرایه هایی تا سیصد هزار تومان وجود داشت. كه مقرر شد اداره كل تعزیرات حكومتی استان تهران نسبت به این مورد رسیدگی فوری نموده و با تاكسی های متخلف برخورد قانونی صورت پذیرد.
قاضی سراج همینطور با اشاره به گران فروشی و اجحاف بعضی از آژانس های هواپیمایی هم تاكید كرد: برخی آژانس های هواپیمایی در این بازار آشفته یك بلیط را به دونفر فروخته اند بعنوان مثال برای هواپیمایی با ۲۰۰ نفر ظرفیت، به ۴۰۰ نفر بلیت فروخته شده است.
رئیس سازمان بازرسی كل كشور با اشاره به دستور خود در خصوص استقرار نماینده این سازمان در فرودگاه امام خمینی(ره) تصریح كرد: نماینده سازمان موظف است نسبت به بررسی و نظارت بر حسن اجرای امور و انجام پروازها در ساعت اعلام شده نظارت كرده و موارد تخلف را به بنده گزارش كند.
قاضی سراج تاكید كرد: یقیناً قصورهای احتمالی كه سبب نارضایتی مسافران گرامی در این چند روز شده است توسط سازمان بازرسی بررسی و با متخلفان برخورد لازم خواهد شد.
همچنین شهروندان می توانند مشكلات و معضلات خود در ارتباط با فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) را به نماینده مستقر سازمان در فرودگاه، سامانه تلفنی ۱۳۶ و یا مركز رسیدگی به شكایات و اعلانات سازمان بازرسی كل كشور به آدرس اینترنتی https: //shekayat.bazresi.ir منعكس كنند.

1396/11/12
15:16:38
5.0 / 5
4908
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است