اهدای آپارتمان به دو خانواده تهرانی صاحب چهارقلو

اهدای آپارتمان به دو خانواده تهرانی صاحب چهارقلو

به گزارش آوا مسکن دو واحد مسکونی به دو خانواده تهرانی صاحب چهارقلو توسط وزارت راه و شهرسازی و در جهت تشکیل قرارگاه جوانی جمعیت اهدا شد.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، روز گذشته با حضور انسیه خزعلی ـ معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری و علیرضا جعفری ـ معاون وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید پرند، دو واحد مسکونی در شهرک آسمان شهر جدید پرند به دو خانواده تهرانی صاحب فرزند چهارقلو اهدا شد.
این خانه ها نیمی به نام مادر و نیمی به نام پدر چهارقلوها سند خورده است.
این رویداد، در جهت تشکیل قرارگاه جوانی جمعیت به دستور رئیس جمهور ـ سید ابراهیم رییسی و بر مبنای پیشنهاد معاونت زنان و خانواده و با همت وزارت راه و شهرسازی انجام گرفت.
اهدای زمین یا خانه به خانواده های صاحب فرزندان چهارقلو منحصر در استان تهران نبوده و همزمان با سفرهای استانی رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت، خانواده های صاحب فرزند چهارقلو در استان ها شناسایی شده و با عنایت به ظرفیت هر استان، زمین یا منزل مسکونی به آن خانواده ها داده شده است.
در تهران هم این طرح مصادف با بازدیدهای استانی اعضای دولت و معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری انجام شد.


وزارت راه و شهرسازی همینطور با عنایت به تکلیف قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت درمورد واگذاری زمین یا واحد مسکونی به خانوارها بعد از تولد فرزند سوم و بیشتر، مقرر کرده تا متقاضیانی که تاریخ تولد فرزند سوم یا بیشتر آنها پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد، می توانند با رفتن به قسمت ثبت نام نهضت ملی مسکن در سامانه طرح های حمایتی مسکن به آدرس saman.mrud.ir با انتخاب گزینه "متقاضیان دارای سه فرزند به بالا (قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت) " در بخش نوع سرپرستی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بعد از ثبت نام از متقاضیان، در صورت حائز شرایط بودن متقاضی، سایر اقدامات حسب ضوابط و مقررات مربوطه انجام می شود.
به خانوارهای حائز شرایط در شهرهایی که زیر ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارند زمین ۲۰۰ متری و در شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر یک واحد مسکونی در اقساط ۱۰ ساله واگذار می شود که تا اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ حدود ۳۰ هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند.1401/03/06
21:43:46
5.0 / 5
215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است