معاون استاندار تهران تاكید كرد

لزوم نظارت بیشتر اتحادیه بر عملکرد نانوایی ها

لزوم نظارت بیشتر اتحادیه بر عملکرد نانوایی ها

آوا مسکن: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر توسط اتحادیه و دستگاه های نظارتی بر عملکرد نانوایی ها از برخورد با نانوایان متخلف و تشویق نانوایان قانونمند آگاهی داد.


حشمت اله عسگری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند نظارت بر بازار کالاهای اساسی اظهار داشت: با تشکیل اکیپ های گشت و نظارت، میزان بازرسی بر بازار تشدید شده است و با هرگونه تخلف احتمالی برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
وی ادامه داد: از فرمانداران سطح استان خواسته شده برای تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها خصوصاً کالاهای اساسی بصورت مستمر پایش انجام دهند و فعالیت شبانه روزی داشته باشند. در حقیقت معاونین برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ها باید با مطالبه گری جدی و در قالب قانون از دستگاه های اجرائی در امتداد تحقق اهداف اقتصادی استان مطالبه داشته باشند و با شگل گیری زنجیره ای از هماهنگی نسبت به کنترل و تنظیم بازار اقدام نمایند.
عسگری افزود: برای موضوع آرد و نان نیز قرار شد فرمانداران استان با تشدید فعالیت کارگروه های آرد و نان و استفاده از بازرسان آموزش دیده نسبت به فعالیت نانوایی ها با حساسیت بیشتری اقدام نمایند و با تخلفات انجام شده برخورد و نسبت به تشویق نانوایان قانونمند اقدام نمایند.
وی بر لزوم نظارت بیشتر توسط اتحادیه و دستگاه های نظارتی بر عملکرد نانوایی ها اصرار کرد و اضافه کرد: با هرگونه گرانفروشی و بی نظمی در ساعات کاری و کیفیت نان برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت و دستگاه های نظارتی از تمام ظرفیت های قانونی خود در این جهت استفاده می نمایند.
معاون استاندار تهران اشاره کرد: از طرف دیگر اتحادیه نانوایان ضمن همراهی بیشتر با سایر دستگاه های نظارتی باید زمینه نظارت مردم را نیز با موظف کردن نانوایی ها به نصب ساعات کار و همین طور درج تلفن رسیدگی به تخلفات فراهم آورد.
منبع:

1401/03/06
11:18:36
5.0 / 5
224
تگهای خبر: دستگاه , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است