دستور وزیر راه جهت بررسی سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

دستور وزیر راه جهت بررسی سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

وزیر راه فرمان داد تا کمیته رسیدگی به تخلفات رانندگی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به سرعت تشکیل و گزارش مربوط در کمیسیون ایمنی راه ها بررسی و دستورات لازم ابلاغ شود.به گزارش آوا مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، وزیر راه و شهرسازی با تسلیت درگذشت دو نفر از خبرنگاران در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی، با صدور دستور ویژه، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و کمیسیون ایمنی راه ها را مسئول بررسی حادثه رانندگی در نقده کرد تا موضوع را بررسی و اقدامات لازم را انجام دهند.
محمد اسلامی با اشاره به این که طبق اطلاعات اولیه دریافتی، دو بانوی خبرنگار به اسامی ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی از خبرنگاران پرتلاش، متعهد و دلسوز ایرنا و ایسنا در این حادثه جان باختند، ضمن همدردی و تسلیت به جامعه خبری، همکاران این عزیزان در این خبرگزاری ها و خصوصاً خانواده های این عزیزان و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان سانحه، دستور ویژه ای را جهت بررسی علل سانحه صادر کرد.
وزیر راه و شهرسازی دستور داد: کمیسیون های ماده های ۱۱ و ۱۲ بخشنامه اجرائی تبصره ۱ ماده ۳۱ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به سرعت تشکیل و گزارش مربوط در کمیسیون ایمنی راه ها مورد بررسی و دستورات لازم برای جلوگیری از وقوع سوانح مشابه، ابلاغ شود و در صورت هرگونه کاستی احتمالی با مقصران حادثه برخورد لازم صورت گیرد.
بر اساس این گزارش، هم اکنون تیم کارشناسی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در محل حادثه حاضر شده و مشغول بررسی کارشناسی ابعاد وقوع حادثه هستند.
به گزارش آوا مسکن به نقل از مهر، بر اثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در راه تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه، دو بانوی خبرنگار به اسامی ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی از خبرنگاران پر تلاش، متعهد و دلسوز خبرگزاری های ایرنا و ایسنا جان خودرا از دست دادند.
وزارت راه و شهرسازی درگذشت جانسوز این خبرنگاران را به مدیران عامل هر دو خبرگزاری و همکاران رسانه ای تسلیت می گوید و برای همه مصدومان آرزوی شفای عاجل دارد.

1400/04/04
18:34:34
5.0 / 5
649
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است