اجرای طرح مسكن اجتماعی در خراسان شمالی

اجرای طرح مسكن اجتماعی در خراسان شمالی

به گزارش آوا مسكن استاندار خراسان شمالی ضمن تاكید بر تسریع در بهسازی بافت های فرسوده و حركت به سمت اجرای طرح مسكن اجتماعی اظهار داشت: باید داشتن شهرهایی برخوردار در تمامی زمینه ها و حوزه ها جزو اولویت و اهداف ما قرار گیرد.


به گزارش اداره كل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان كه شنبه برگزار شد، تصریح كرد: یكی از اهداف مهم این ستاد برخورداری همگانی و توجه ویژه به مناطق محروم كشور است ازاین رو باید با طرح مصوباتی كه زمینه توسعه و پیشرفت استان را در حوزه شهری فراهم می كند، بتوانیم اعتبارات لازم را جذب نماییم.
وی اضافه كرد: تمامی آمارها، اعداد و ارقامی كه از دستگاه های مختلف اجرایی استان برای عرضه گزارش در این ستاد جمع آوری شده است، باید شفاف و دقیق باشد و اگر نیاز به اصلاح دارد، اقدامات لازم صورت گیرد.
صالحی تصریح كرد: بازآفرینی پایدار شهری باید با هدف ارتقای شاخص های كیفیت زندگی همراه شود؛ ضمن این كه بتوانیم مسیر توسعه و پیشرفت را در شهرهای استان هموار نماییم.
وی خاطرنشان كرد: عرضه آمار از تمامی حوزه ها برای ستاد ملی بازآفرینی شهری باید زمینه ساز اقدامات جدی تر ما برای فعالیت های گسترده در حوزه های مختلف قرار گیرد.
گفتنی است در این جلسه 19 مصوبه پیشنهادی برای ستاد ملی بازآفرینی شهری با محوریت خراسان شمالی مورد بحث، بررسی و تصویب قرار گرفت كه اهم این مصوبات شامل انجام تعهدات وزارت راه و شهرسازی بابت بهسازی بافت های فرسوده استان، تامین زمین به میزان 410 هكتار از اراضی 5 شهر استان، تدوین و اجرای برنامه مسكن اجتماعی در محلات هدف بعنوان پایلوت ملی، اجرا و تكمیل 30 پروژه محرك توسعه در بافت فرسوده شهرهای استان، تولید ردیف مستقل برای بهسازی، توانمندی بافت های فرسوده و حاشیه شهرهای استان، ساماندهی مسیل و رودخانه های واقع در محلات هدف، تهیه طرح جامع گردشگری شهرهای استان بود.


 

1396/10/16
17:52:11
5.0 / 5
4900
تگهای خبر: بهسازی , فرسوده , مسكن , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است