رییس سازمان هواپیمایی به آوا مسكن خبر داد

ادامه ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن و قرنطینه مسافران اروپایی

ادامه ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن و قرنطینه مسافران اروپایی

به گزارش آوا مسکن رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تمدید ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن تا اختتام بهمن ماه امسال آگاهی داد و اظهار داشت: قرنطینه 14 روزه مسافرانی که از مقاصد اروپایی و با دلیلهای توجیه پذیر به ایران می آیند نیز همچنان انجام می شود.به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع ویروس کرونای انگلیسی پروازهای مسافری در جهان برای بار دوم طی یکسال اخیر با محدودیت های جدیدی رو به رو شد و به غیر از ممنوعیت و محدودیت پروازهای مختلف به این کشور، دولت انگلستان نیز شدیدترین محدودیت های کرونائی را در کشورش اجرائی کرد. در این میان ایران نیز پروازهای خودرا به انگلستان و بعد از آن ژاپن ممنوع و چندین بار آنرا تمدید کرد.

تورج دهقان زنگنه –رییس سازمان هواپیمایی کشوری – در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: باتوجه به درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن برای چندمین بار تا اختتام بهمن ماه تمدید گردید و هیچ پرواز مسافری به این مقاصد صورت نمی گیرد.

وی اضافه کرد: تا هر زمانی که به ما بگویند این محدودیت ها را ادامه خواهیم داد و پروتکل های بهداشتی را به دقت اجرائی خواهیم کرد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: باتوجه به پروتکل های ابلاغ گردیده جدید، هر مسافری از اتحادیه اروپا به ایران سفر کند باید تا ۱۴ روز در قرنطینه باقی بمانند. در متن این پروتکل تاکید شده که مسافرانی که از اتباع جمهوری اسلامی ایران هستند و با توجیه سفرشان توسط سفرات ایران در کشورهای مبداء تایید شده باشند می توانند از مقاصد اروپایی به ایران سفر کنند. همین طور مسافران اروپایی وارده باید متعهد به قرنطیه ۱۴ روزه به محض ورود به کشور و همکاری کامل با تیم های بهداشتی و امنیتی طبق دستورات باشند.

دهقان زنگنه اظهار داشت: این مسافران باید پیش از حرکت به سمت ایران نتیجه منفی تست کووید ۱۹ را با تاریخ کمتر از ۹۶ ساعت پیش از پرواز انجام داده باشند.

منبع:

1399/11/05
21:48:12
0.0 / 5
426
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است