نوبخت:

۲۳ پروژه مهم استان ایلام تا آخر دولت تأمین اعتبار می شوند

۲۳ پروژه مهم استان ایلام تا آخر دولت تأمین اعتبار می شوند

ایلام رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: در استان ایلام هم ۲۳ پروژه برپایه ارزیابی ها تا آخر دولت شرایط تكمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است كه از آغاز سال جاری تابحال سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.


محمدباقر نوبخت در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان ایلام اظهار نمود: بر مبنای ارزیابی ها اجرای این پروژه ها ۷۴۸۰ میلیارد ریال ارزش تولیدات استان را ارتقا خواهد داد.
نوبخت تصریح کرد: با این که درآمد دولت کاهش یافته است ولی در تلاش هستیم پروژه ها با تخصیص اعتبار مورد هم به سرانجام برسند و در استان ایلام هم ۲۳ پروژه برپایه ارزیابی ها تا آخر دولت شرایط تکمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است که از آغاز سال جاری تابحال سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد در ماه های انتهایی سالجاری بقیه اعتبارات به دستگاه ها تزریق شود و در کنار این پروژه ها اعتبار سایر طرح ها را هم با اولویت دنبال خواهیم کرد.
در آخر این نشست تفاهم نامه جهش تولید به امضای محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به امضاء رسید.1399/07/04
20:36:53
5.0 / 5
1336
تگهای خبر: توسعه , تولید , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است