وزیر دفاع مطرح كرد؛

برای ساخت برج مراقبت سیار ۲ میلیون یورو صرفه جویی خواهیم داشت

برای ساخت برج مراقبت سیار ۲ میلیون یورو صرفه جویی خواهیم داشت

به گزارش آوا مسكن وزیر دفاع اظهار داشت: ساخت هر یك از سامانه های سیار برج مراقبت دستكم دو میلیون یورو صرفه جویی ارزی دارد.


به گزارش آوا مسکن به نقل از صدا و سیما، امیر حاتمی وزیر دفاع در مراسم رونمایی از سامانه پیشرفته کنترل و مراقبت پرواز سیار فرودگاهی، با بیان این که کشور ما در حوزه های هوایی نیاز به تنوع محصولات در بخش های مختلف دارد، اظهار داشت: یکی از این نیازها سامانه برج مراقبت سیار بود که با بیان نیاز شرکت فرودگاه های کشور و همکاری صاایران با اتکا به توان داخلی ساخته شده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که در کشوری مثل ایران که همیشه شاهد حوادث طبیعی مختلف مثل سیل و زلزله هستیم، به سامانه های مراقبت هوایی موقت نیاز داریم، اظهار داشت: این سامانه کمک زیادی در عملیاتی شدن فرودگاه ها یا فرودگاه های موقت می کند و در حوزه های دفاعی نیز کارآیی بسیاری دارد و موجب پایداری هوایی می شود. وی اظهار داشت: در ساخت این سامانه از تجهیزات پیشرفته الکترونیکی مطابق با بالاترین استانداردهای هوایی روز دنیا استفاده شده است. امیر حاتمی اضافه کرد: این سامانه به لحاظ فناوری ارزش زیادی دارد برای اینکه معدود کشورهایی در دنیا آنرا تولید می کنند و در بعد اقتصادی نیز با یک سوم قیمت جهانی ساخته شده است که برای هر یک از این سامانه ها حدود دو میلیون یورو صرفه جویی ارزی خواهیم داشت.


منبع:

1399/05/06
15:26:06
5.0 / 5
2038
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است