پژوهشگاه فضایی مرجع داوری ثبت اختراعات در حوزه نانو شد

پژوهشگاه فضایی مرجع داوری ثبت اختراعات در حوزه نانو شد

آوا مسكن: معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران از واگذاری مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو به این پژوهشگاه از سازمان ثبت اسناد و املاك كشور آگاهی داد.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا دکتر هادی رضائی، درباب خبر فوق اظهار داشت: با تلاش پژوهشگران و پژوهشگران و پیگیری مستمر این پژوهشگاه، مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه های مختلف فناوری نانو از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ستاندن شد.

رضائی تصریح کرد: پیرو استعلام توانمندی های پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران در حوزه فناوری نانو و رایزنی های انجام شده توسط اداره تجاری سازی پژوهشگاه با مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پژوهشگاه فضایی ایران موفق به کسب مرجعیت داوری ثبت اختراعات در حوزه فناوری نانو شد که این مساله سبب افزایش مشارکت و نقش پژوهشگاه در تثبیت مالکیت فکری و همین طور به روزرسانی دانش پژوهشگران پژوهشگاه در این عرصه خواهد شد.

وی درباب توانمندی های پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی در حوزه نانو بیان نمود: در این پژوهشکده کارهای زیادی در زمینه فناوری نانو انجام شده است که از آن جمله می توان به تولید کاتالیست تجزیه پراکسید هیدروژن، کاتالیست تجزیه هیدرازین، تولید انواع محصولات نانو ساختار و نانو الیاف، پوشش دهی و مهندسی سطح، نانو کامپوزیت و فناوری ایروژل اشاره نمود.

برمبنای اعلام پژوهشگاه فضایی، معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران اضافه کرد: در امسال، پی گیری مرجعیت داوری در سایر حوزه های خاص علوم و فناوری ها، با مشارکت پژوهشگران توانمند پژوهشگاه در دستور کار اداره تجاری سازی این معاونت قرار دارد.
منبع:

1399/04/29
17:11:41
5.0 / 5
2153
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است