باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال برگشتند

باجه ها به عوارضی آزادراه تهران-شمال برگشتند

به گزارش آوا مسكن در حالیكه منطقه یك آزادراه تهران-شمال اسفندماه سال قبل افتتاح شده و از همان آغاز عوارضی در این راه به صورت الكترونیكی محاسبه و دریافت می شد، اخیرا باجه ها در آزادراه تهران-شمال فعال شدند و عوارض را به صورت دستی از مردم می گیرند.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، اسفندماه سال قبل منطقه یک آزادراه تهران-شمال با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسؤلان راه اندازی شد تا یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی و راهسازی کشور که به قول مسؤلان جزو پیشرفته ترین پروژه های چهل ساله اخیر بود، رونمایی شود.
یکی از خصوصیت های این آزادراه، الکترونیکی بودن پرداخت عوارض در این راه است و مردم دیگر نیازی نبود برای پرداخت عوارض این آزادراه در صف های طولانی باجه های آن منتظر بمانند.
اما بر مبنای اطلاعات و اخبار به دست آمده خبرنگار ایسنا اخیرا باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال بازگشتند و مردم مانند گذشته باید در صف های طولانی منتظر پرداخت کردن عوارض آزادراهی شان باشند.
البته باجه های عوارضی در راه برگشت فعال نیستند و مردم به صورت الکترونیکی آنرا پرداخت می کنند اما در راه برگشت از جاده چالوس به سمت تهران باید در انتهای مسیر در صفوف ماشین ها منتظر بمانند تا عوارضشان را که نداده اند پرداخت کنند.
با عنایت به اظهارات گذشته مسؤلان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و سرمایه گذاران آزاد راه های مختلف به نظر می آید، دلیل بازگشتن باجه های عوارضی به آزادراه تهران-شمال این مساله است که مردم عوارض الکترونیکی شان را پرداخت نمی کنند و سرمایه گذاران نمی توانند بیشتر از این منتظر بازگشت سرمایه شان از راه عوارضی هایی که مردم نمی دهند، باشند.1399/04/19
22:26:34
5.0 / 5
2175
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است