كمك 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای مقابله با كرونا

كمك 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای مقابله با كرونا

آوا مسكن: اتاق بازرگانی ایران با كمك اتاق های بازرگانی سراسر كشور، تابحال بیش از 60 میلیارد تومان كمك برای مقابله با كرونا در كشور مختص كرده است.


فرزین فردیس - عضو اتاق بازرگانی تهران - در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: اتاق بازرگانی در طول هفته های گذشته كه كشور با مشكل شیوع ویروس كرونا روبه رو شده، تمام امكانات موجود را بسیج كرده تا به خط مقدم مبارزه با این ویروس كمك نماید.
بگفته وی، در طول روزهای گذشته، تمامی اتاق های بازرگانی در سراسر كشور تلاش نموده اند با جمع آوری كمك های فعالان بخش خصوصی، به بیمارستان ها، امكانات لازم را برسانند و به كادر درمان در مقابله با این ویروس كمك كنند.
این عضو اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینكه در ایام گذشته كمك های اقتصادی فعالان بخش خصوصی به سراسر كشور ارسال شده است، اظهار داشت: بخش قابل توجهی از این كمك ها در چارچوب تجهیزات پزشكی و بهداشتی و نیازهای بیماران بستری شده در بیمارستان ها تامین شده و از طرف دیگر اتاق بازرگانی تلاش نموده در راه واردات كالاها و محصولات مورد نیاز برای عبور از این بیماری نیز مذاكرات خودرا گسترش داده و مقدمات واردات این تجهیزات را فراهم آورد.
سخنگوی كمپین نفس اتاق بازرگانی برای مقابله با كرونا افزود: در كنار اقدامات صورت گرفته برای تامین تجهیزات لازم، كیلینیك نفس نیز كه با هدف كمك به تفكیك مسیر بستری بیماران كرونایی از سایر بیماران در دستور كار قرار گرفته به گام نهایی خود رسیده و قبل از اختتام سال به بهره برداری خواهد رسید.
وی اشاره كرد: اتاق بازرگانی ایران در امتداد عمل به تعهدات اجتماعی خود، تلاش می كند در تمام گام های پیش رو برای مقابله با این ویروس در كنار دولت و مردم باشد و از طرف دیگر باتوجه به تبعات اقتصادی این اتفاق مذاكره برای تامین نیازهای بخش خصوصی و دریافت حمایت های لازم برای آنها نیز از اهمیت بالایی برخوردارست.
منبع:

1398/12/29
15:57:12
5.0 / 5
3431
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است