شستا اعلام كرد

ذخیره سازی 2000 میلیارد تومان دارو برای ایام نوروز

ذخیره سازی 2000 میلیارد تومان دارو برای ایام نوروز

به گزارش آوا مسكن به قول مدیرعامل توزیع داروپخش، شركت های توزیع و پخش دارویی شستا در روزهای نوروز خدمات توزیع دارو را قطع نمی كنند و توزیع دارو در سراسر كشور به مراكز درمانی و داروخانه ها ادامه دارد.


به گزارش آوا مسكن به نقل از شستا، محمدرضا مرادی اظهار داشت: علیرغم مشكلات و چالش های مالی با مراكز درمانی دولتی، سرویس ویژه خدمات دارویی خویش را بدون كوچكترین توقف ادامه دادیم و در كنار مردم برای عبور از این بحران ویروسی هستیم.

وی با اشاره به اینكه داروپخش بعنوان بزرگترین توزیع كننده شركت دارویی كشور در ماه اسفند از مرز فروش ۴۰۰۰ میلیارد تومان گذشته است، اضافه كرد: بعنوان یكی از اصلی ترین شركت های توزیع دارو در كشور، محصولات در رابطه با بیماری كرونا را در ایام آتی و در روزهای نوروز توزیع می نماییم و با ذخیره بیشتر از ۹۰۰ میلیارد تومانی دارو، به سرویس دهی در سراسر كشور ادامه می دهیم.

۲۱ مركز پخش هجرت آماده خدمات رسانی

مسعود بهرامی نوید، مدیرعامل یكی از شركت های توزیع دارویی شستا در مورد توزیع دارو در این روزها، اظهار داشت: شركت پخش هجرت با ۱۶۰ كامیون كه بخش عمده آنها كامیون های یخچال دار با استاندارد توزیع داروهستند، در روزهای نوروز خدمات توزیع دارو را بدون توقف ادامه می دهد.
وی با اشاره به اینكه برای ورود به سال نو ۸۰۰ میلیارد تومان دارو ذخیره كرده ایم، از افزایش فروش ۴۰ درصدی داروهای هلدینگ تیپیكو در این شركت پخش اطلاع داد و اظهار داشت: در ۲۱ مركز پخش هجرت در كشور داروهای پیشگیرانه كرونا، مكمل های تقویت قوای ایمنی بدن، محصولات ضدعفونی كننده و آنتی بیوتیك ها همچون محصولاتی است كه در تعطیلات نوروز توزیع آنها ادامه خواهد داشت.

توزیع ۵۰۰ تن محصولات ضدعفونی دست و سطوح

محمدهادی كمالی، مدیرعامل پحش دارویی اكسیر هم از پخش ۵۰۰ تن محصولات ضدعفونی در اسفندماه پیرو سیاست های توزیعی وزارت بهداشت اطلاع داد و اظهار داشت: علیرغم مشكلات نقدینگی مراكز درمانی، با همه مجموعه های علوم پزشكی و مراكز درمانی دولتی و خصوصی همكاری داریم.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست های وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا، اظهار داشت: پخش اكسیر ۲۴ ساعته در تمام ایام نوروز به سرویس دهی ادامه می دهد و بعنوان مركز توزیع محصولات ضدعفونی، پیشبینی ها و برنامه ریزی ها لازم انجام شده است.

كمالی با اشاره به اینكه بیشتر از ۲۰۰ میلیارد دخیره دارویی در پخش اكسیر موجود است، از رشد فروش ۳۵ درصدی این شركت نسبت به سال ۱۳۹۷ اطلاع داد.1398/12/25
23:20:09
5.0 / 5
3075
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است