در گزارش آوا مسكن اعلام شد

آزادراه تهران-شمال امروز بازمی شود

آزادراه تهران-شمال امروز بازمی شود

به گزارش آوا مسكن معاون ساخت آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از افتتاح آزمایشی قطعه یك آزادراه تهران-شمال از امروز آگاهی داد و اظهار داشت: فعلاً برای تردد آزمایشی، از خودرو های عبوری عوارض ستاندن نمی گردد.جلال بهرامی در گفت و گو با خبرنگار مهر از بازگشایی آزمایشی آزادراه تهران-شمال در روز جاریخبر داد و اظهار داشت: از امروز تا زمان افتتاح رسمی، روزانه چند ساعتی محور مذكور باز خواهد بود تا خودرو ها بتوانند تردد كنند.
معاون ساخت آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور تصریح كرد: هم اكنون خط كشی، نورپردازی و جت فن های این مسیر تكمیل شده و من شخصاً از شروع بامداد قطعه یك آزادراه تهران-شمال را با خودروی شخصی از ابتدا تا اختتام یك دفعه طی كردم تا میزان آمادگی آنرا برآورد كنم.
به گفته بهرامی، تونل های این مسیر نیز آماده پذیرایی از خودرو های عبوری است؛ این تونل ها به صورت دو لایه بوده و جت فن ها در لایه درونی تونل نصب شده اند تا آلودگی صوتی و تنفسی كمتری برای سرنشینان خودرو های عبوری ایجاد كنند. ضمن اینكه دو لایه بودن تونل، ضریب ایمنی آنرا خصوصاً در مواقع آتش سوزی بالا می برد.
وی اشاره كرد: بخش عمده روسازی قطعه یك آزادراه تهران-شمال، بتنی بوده كه عمر روسازی محور را به دو برابر عمر روسازی آسفالتی بالا می برد.
این مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی گفت: فعلاً برای تردد آزمایشی، از خودرو های عبوری عوارض ستاندن نمی گردد.
گفتنی است روز گذشته حسن روحانی در مراسم سخنرانی اختتام راهپیمایی ۲۲ بهمن از راه اندازی آزمایشی آزادراه تهران-شمال در روز جاری (۲۳ بهمن ۹۸) آگاهی داده بود.
رئیس جمهور همین طور اواخر روز گذشته در نامه ای به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا قطعه یك آزادراه تهران-شمال از امروز و قبل از افتتاح رسمی، زیر بار ترافیك آزمایشی برود.


منبع:

1398/11/23
20:37:56
5.0 / 5
3985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است