امروز انجام شد

ثبت نام ۵۵ هزار متقاضی مسكن ملی در استان تهران

ثبت نام ۵۵ هزار متقاضی مسكن ملی در استان تهران

به گزارش آوا مسكن وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام 55147 نفر در استان تهران و 8649 نفر در استان البرز در طرح ملی مسكن خبرداد و اعلام نمود: ثبت نام در استان های اصفهان، خراسان جنوبی، زنجان و قزوین به پایان رسید.به گزارش آوا مسكن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی تازه ترین آمار از روند ثبت نام طرح اقدام ملی را تا ساعت ۱۴: ۱۵ اعلام نمود.
وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام ۵۵۱۴۷ نفر در استان تهران و ۸۶۴۹ نفر در استان البرز آگاهی داد و اظهار داشت: ثبت نام طرح اقدام ملی تا ساعت ۱۴: ۱۵ روز شنبه ۳۰ آذر در استان های اصفهان، خراسان جنوبی، زنجان و قزوین به پایان رسید.
بر اساس آمار ارائه شده از طرف دفتر اقتصاد مسكن، تابحال ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن در تمامی شهرهای استان های اصفهان، خراسان جنوبی، زنجان و قزوین تكمیل شده است.
همچنین در استان تهران نیز ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای آبسرد، اسلامشهر، پاكدشت، پیشوا، دماوند، رباط كریم، پرند، دماوند، پردیس، شهریار، فیروزكوه، صفادشت، قرچك، ورامین و كیلان به انتها رسیده و تكمیل شده است.
بر اساس آخرین آمار، ظرفیت ثبت نام در استان اصفهان برای شهرهای انارك، جوشقان قالی، قمصر، كاشان و نائین، در استان خراسان جنوبی برای شهرهای بیرجند، طبس و نهبندان و در استان زنجان نیز برای شهرهای آب بر و زنجان تكمیل و سایت ثبت نام برای این شهرها بسته شده است.
به گفته دفتر اقتصاد مسكن، تا ساعت ۱۴: ۱۵ در استان تهران ۵۵۱۴۷ نفر و استان البرز ۸۶۴۹ نفر ثبت نام كردند.
پروانه اصلانی مدیركل دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی، درباره احراز صلاحیت متقاضیان این طرح اظهار داشت: پالایش ها پس از تكمیل ظرفیت انجام می شود كه امیدوار هستیم بتوانیم در هفته های آتی، پالایش ها را نهایی نماییم. همین طور اطلاعات برای متقاضیان واجد شرایط پس از پالایش بوسیله پیامك ارسال خواهد شد.


منبع:

1398/10/01
11:51:56
5.0 / 5
4324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است