مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

بنادر ایران در شرایط غیرعادی غافلگیر نمی شوند

بنادر ایران در شرایط غیرعادی غافلگیر نمی شوند

به گزارش آوا مسكن مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه در شرایط غیرمعمول و غیرمتعارف بنادر ایران غافلگیر نمی شوند، اشاره كرد: در شرایط اضطرار دیگر محدود به یك موقعیت جغرافیایی نیستیم.به گزارش آوا مسكن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد درباب پدافند غیرعامل در زیرساخت های بنادر كشور گفت: سازمان بنادر و دریانوردی به واسطه زیرساخت های بندری از نظر طبقه بندی پدافند غیرعامل جزو زیرساخت های حیاتی و حساس بشمار می رود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: در این خصوص اقدامات گسترده ای برای آماده سازی زیرساخت ها در شرایط پدافند غیرعامل انجام شده كه همچون آنها طرح های مصوب اجرایی در این حوزه می باشد. این طرح ها در حوزه پدافند غیرعامل در همه بنادر كشور تدوین و تصویب شده كه قابل اجرا هستند و متناسب با طرح های اقتضایی تمهیداتی در بنادر انجام می شود.
وی افزود: بدین سان در شرایط غیرمعمول و غیرمتعارف بنادر ایران غافلگیر نمی شوند و بطور متناسب با شرایط به وجود آمده برمبنای طرح های اقتضایی اقدامات مناسب را انجام می دهند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اشاره كرد: خوشبختانه درباب زیرساخت های بندری تمام ظرفیت ها در طول سواحل عمده كشور توزیع شده كه شامل ظرفیت زیرساختی و تجهیزات است. بدین سان در تمام بنادر كشور این امكان وجود دارد كه انواع ترافیك ها را پذیرا باشیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: این یك توانمندی قابل توجه است كه در شرایط اضطرار دیگر محدود به یك موقعیت جغرافیایی نیستیم. بدین سبب سازمان بنادر و دریانوردی در شرایط لازم می تواند در هر وضعیتی نیاز حمل و نقل و كشور را با عنایت به ظرفیت هایی كه دارد، تأمین كند.


منبع:

1398/08/19
14:48:02
5.0 / 5
4081
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است