وزیر راه خبر داد:

انطباق ۹۰ درصدی برنامه ریزی های مرزی با عملكرد زائرین اربعین

انطباق ۹۰ درصدی برنامه ریزی های مرزی با عملكرد زائرین اربعین

به گزارش آوا مسكن وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی این وزارتخانه با عملكرد زائرین انطباق ۹۰ درصدی را نشان داده است.به گزارش آوا مسكن به نقل از صداوسیما، محمد اسلامی در مراسم بازدید از مركز مدیریت پایانه های مرزی اضافه كرد: برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارت راه و شهرسازی با معادله های دقیقی انجام شده بود، اما در نهایت این خود زائرین هستند كه تصمیم می گیرند كه چگونه برنامه ریزی كنند، اما در برآیند نتیجه نشان داده است كه برنامه ریزی های صورت گرفته با عملكرد زائرین انطباق ۹۰ درصدی را نشان داده است.
وی افزود: الان ۸۰۰ هزار نفر از زائرین در عتبات حضور دارند و درحال بازگشت به میهن هستند و وسیله نقلیه عمومی برای این زائرین در هر ۴ مرز وجود دارد.
اسلامی با اشاره به اینكه از این ۸۰۰ هزار نفر حدود ۳۵۰ هزار نفر با اتوبوس به كشور باز می گردند اظهار داشت: ۱۱ هزار اتوبوس برای این افراد در نظر گرفته شده و امیدواریم طی سه روز آینده این افراد با وسیله نقلیه عمومی به راحتی به كشور برگردند و همینطور امیدواریم افرادی كه با وسایل شخصی خود به كشور بر می گردند هم با رعایت نكات ایمنی سبب بروز حوادث ناگوار نشوند.
وی با اشاره به اینكه همه شركت های حمل و نقل جاده ای، ریلی و شركت های هواپیمایی طی این مدت همكاری لازم را داشتند اظهار داشت: در پروازها با حداقل تاخیر روبرو می باشیم و نسبت به سال قبل با افزایش ۳۵ درصدی پروازها روبرو بودیم.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سفرهای ریلی نسبت به سال قبل بیشتر از ۱۰۰ درصد افزایش داشت و همینطور با افزایش یك و نیم میلیون نفری زائرین در جاده ها روبرو بودیم كه با همكاری حداكثری همكاران ما در حوزه های مختلف همكاران ما بهترین عملكرد را ارائه دادند.
وی تصریح كرد: بهسازی پایانه های مرزی را ادامه می دهیم تا همه زائرین در كلیه ایام در امنیت كامل سفر كنند.

1398/07/28
16:52:04
5.0 / 5
4368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است