مدیركل بندر خرمشهر در گزارش آوا مسكن:

هیچ تردد مسافری بین بنادر خرمشهر و بصره نداریم

هیچ تردد مسافری بین بنادر خرمشهر و بصره نداریم

به گزارش آوا مسكن مدیركل بندر خرمشهر درباره زائر ایرانی غرق شده در شط العرب اظهار داشت: در ماه های اخیر هیچ تردد مسافری میان بنادر خرمشهر و بصره انجام نشده است.نورالله اسعدی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباب خبر غرق شدن یك زائر ایرانی در شط العرب در سمت عراق رودخانه اروند اظهار داشت: هم اكنون هیچ تردد شناور مسافری بین بنادر خرمشهر و بصره نداریم هر چند كه در سال های گذشته كشتی های مسافری، زوار ایرانی را به بندر بصره منتقل می كردند اما هم اكنون این شناورها فعالیتی ندارند.
مدیركل بنادر و دریانوردی خرمشهر در پاسخ به این پرسش كه آیا مسافران قایقی كه یكی از سرنشینان آن غرق شده، به صورت غیرقانونی به عراق عزیمت كرده اند؟ اشاره كرد: من اطلاعی از این مساله ندارم ضمن اینكه بندر خرمشهر به بصره، لنج مسافری نداشته و صرفاً كشتی مسافری دارد كه برمبنای استانداردهای تعیین شده، مبادرت به جابجایی مسافر می كند اما در ماه های اخیر، خط مسافری خرمشهر به بصره غیرفعال است و تنها خط مسافری خرمشهر ـ كویت مبادرت به جابجایی مسافران می كند.
گفتنی است رسانه های عراقی دقایقی قبل اعلام نمودند یك قایق به هنگام انتقال زوار ایرانی از شط العرب گرفتار حادثه شده كه در این میان یك زائر ایرانی غرق شده و سه نفر دیگر مصدوم شده اند.


منبع:

1398/07/09
22:33:45
5.0 / 5
4469
تگهای خبر: استاندارد , بنادر , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است