وزیر راه خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی ترمینال ایران شهر بعد از تكمیل ترمینال سلام

آغاز عملیات اجرایی ترمینال ایران شهر بعد از تكمیل ترمینال سلام

به گزارش آوا مسكن وزیر راه و شهرسازی تاكید كرد: بعد از اتمام عملیات ساخت ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) عملیات اجرایی راه اندازی ترمینال ایران شهر این فرودگاه آغاز شود.به گزارش آوا مسكن به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، محمد اسلامی تصریح كرد: امروزه در دنیا فرودگاه ها نماد توسعه و پیشرفت یك كشور محسوب می شوند و ما با ساخت یك فرودگاه مدرن می توانیم توانایی های خویش را در رشد و توسعه كشور برای جهان به نمایش بگذاریم.
وی اظهار داشت: همچنان با استانداردهای یك فرودگاه مدرن فاصله داریم و باید برای ساخت فرودگاه های مدرن در كشور برنامه ریزی های دقیق داشته باشیم.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با افق ۳۰ ساله خاطرنشان كرد: این طرح یكی از مهمترین برنامه ها برای ساخت فرودگاهی مدرن در كشور است و می تواند این فرودگاه را به نماد رشد و توسعه كشور تبدیل كند.
اسلامی اضافه كرد: یكی از پروژه های مهم كه با محوریت توسعه صنعت فرودگاهی كشور انجام شده، ساخت ترمینال گالری سلام با مدرن ترین تجهیزات است كه ظرفیت اعزام و پذیرش ۵ میلیون مسافر در سال را دارد.
وی تصریح كرد: گام دیگری كه باید با هدف ایجاد فرودگاه مدرن در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برداریم، ساخت ترمینال ایران شهر است كه عملیات اجرایی برای طراحی و ساخت آن باید بعد از افتتاح ترمینال سلام صورت گیرد.
گفتنی است ترمینال ایران شهر در فاز نخست قابلیت اعزام و پذیرش ۲۵ میلیون مسافر در سال را دارد و در فاز نهایی ظرفیت اعزام و پذیرش آن به بیشتر از یكصد میلیون مسافر در سال خواهد رسید.

1397/12/01
14:14:09
5.0 / 5
4410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است