رئیس مركز مدیریت راه های كشور:

تنها ۲ درصد ترددهای جاده ای با اتوبوس انجام می گردد

تنها ۲ درصد ترددهای جاده ای با اتوبوس انجام می گردد

به گزارش آوا مسكن رئیس مركز مدیریت راه های كشور اظهار داشت: طی ۸ ماهه سال جاری بالغ بر ۵۱ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی به ثبت رسید كه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.به گزارش آوا مسكن به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، علی اكبر آشوری اضافه كرد: از مجموع ترددهای به ثبت رسیده، ۴۴.۲ میلیون تردد معادل ۸۵.۳ درصد با وسایل نقلیه شخصی، ۱ میلیون تردد معادل ۲ درصد با اتوبوس و ۶.۶ میلیون تردد معادل ۱۲.۷ درصد با كامیون انجام شده است.
وی اضافه كرد: از میان محورهای مواصلاتی پرتردد، آزادراه كرج – تهران، آزادراه كرج – قزوین و آزادراه تهران – ساوه از محورهای با بیشترین حجم ترافیك به شمار می روند.
آشوری با بیان این كه طی مدت مورد اشاره بالغ بر ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تن كالا در كشور جابه جا شده است، اضافه كرد: استان های تهران، مركزی و اصفهان استان های دارای بیشترین میزان جابه جایی كالا در ۸ ماهه سال جاری محسوب می شوند.
رئیس مركز مدیریت راه های كشور همینطور با اشاره به جابه جایی بالغ بر ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مسافر در استان های مختلف كشور با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای اضافه كرد: استان های البرز، تهران، مركزی، یزد و اصفهان دارای بیشترین ناوگان تردد اتوبوس به شمار می روند.
آشوری ضمن ارائه گزارشی از تخلفات عبور و مرور وسایل نقلیه در آبان ماه تصریح كرد: تعداد تخلفات سرعت غیرمجاز در سامانه های ثبت تخلف عبور و مرور ۳۸۸ هزار و ۷۹۷ مورد بوده است. همینطور ۱۷ هزار و ۷۰۰ مورد تخلف اضافه تناژ بالای ۴ تن در سامانه توزین در حال حركت ثبت شده است.

1397/09/13
14:33:39
5.0 / 5
4330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است