معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

شروع گام دوم نهضت مسکن در شهرهای جدید

شروع گام دوم نهضت مسکن در شهرهای جدید

به گزارش آوا مسکن، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در هفته جاری مرحله دوم طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید را با ظرفیت 100 هزار واحد آغاز می نماییم که سیاست جدید، ساخت مسکن با تراکم پایین خواهد بود.


علیرضا جعفری در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: به دنبال اجرای ۱۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید که در خردادماه شروع شد، چهارشنبه هفته جاری عملیات ۱۰۰ هزار واحد گام دوم نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید را با دستور رستم قاسمی ـ وزیر راه و شهرسازی شروع می نماییم.
وی ادامه داد: با توجه به این که طرح نهضت ملی مسکن، متقاضی محور است در این مرحله پروژه ها را در شهرهایی که متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کرده و به مرحله افتتاح حساب رسیده اند کلنگ زنی می نماییم.
معاون وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: درباب ۱۰۰ هزار واحد مرحله ی اول در بحث آماده سازی زمین به پیشرفت بیش از ۶۰ درصد رسیده ایم و در زمینه ساخت مسکن هم به بالای ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دست یافته ایم.
جعفری با اشاره به سیاست جدید وزارت راه و شهرسازی بمنظور راه اندازی مسکن با تراکم پایین اظهار داشت: باتوجه به این مساله امیدواریم دوره ساخت را کاهش دهیم که در کاهش هزینه تمام شده مسکن موثر خواهد بود. همین طور هرچه زودتر واحدها به متقاضیان تحویل داده می شود.
منبع:

1401/08/07
07:43:57
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است