بازگشت بچه ها به مدرسه با اقتصاد جهانی چه می کند؟

بازگشت بچه ها به مدرسه با اقتصاد جهانی چه می کند؟

آوا مسکن: پیش بینی دیلویت نشان میدهد که خرده فروشان برای قوی ترین فصل خرید در بازگشت به مدرسه در تاریخ آماده شده اند برای اینکه تورم قیمت لباس ها و لوازم را بیشتر می کند و دانش آموزان بیشتری بعد از دو سال اختلال ناشی از بیماری همه گیر به کلاس های درس بازمی گردند.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، دیلویت با استناد به نظرسنجی آنلاین از ۱۲۰۰ والدین کودکان مدرسه ای اظهار داشت: انتظار می رود که هزینه ها امسال با ۵.۸ درصد افزایش به ۳۴.۴ میلیارد دلار برسد. این پیش بینی قوی نشانه مثبتی برای صنعت خرده فروشی است که چشم انداز آن از کاهش قدرت مخارج آمریکا به سبب افزایش قیمت گاز و مواد غذایی لطمه دیده است.
در صورتیکه از هر سه خانوار یک خانوار می گویند که در وضعیت مالی بدتری نسبت به سال قبل قرار دارند، طبق این نظرسنجی، میانگین هزینه هر دانش آموز همچنان ۸ درصد افزایش می یابد و به ۶۶۱ دلار می رسد. این رقم نشان دهنده افزایش ۲۷ درصدی نسبت به سطوح پیش از همه گیری است.
طبق گزارش رویترز، داده های فدراسیون ملی خرده فروشی، بزرگ ترین گروه خرده فروشی جهان نشان داد که مصرف کنندگان درحال کاهش هزینه های سایر بخش ها برای پوشش هزینه های بازگشت به مدرسه هستند و انتظار می رود کل هزینه ها با رکورد ۳۷ میلیارد دلاری سال قبل برابری کند.
دیلویت اظهار داشت که خرید در فروشگاه حدودا نیمی از کل هزینه ها را تشکیل می دهد که بطور معمول دومین رویداد بزرگ خرید بعد از فصل تعطیلات است برای اینکه خرید آنلاین به دنبال رشد سریع در طول همه گیری کم شده است.
دیلویت اضافه کرد که انتظار می رود فصل خرید زودتر از حد معمول رخ دهد برای اینکه مشتریان با عجله برای خرید محصولات از ترس این که اختلالات زنجیره تامین ممکنست موجودی را محدود کند، عجله دارند.
منبع:

1401/04/29
12:22:54
5.0 / 5
139
تگهای خبر: خرید , صنعت , فروش , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است