آخرین وضعیت از عملیات بازگشت زائران بیت الله الحرام ۱۴۰۱؛

بازگشت حجاج از جده با ۶ پرواز به سه فرودگاه بین المللی کشور

بازگشت حجاج از جده با ۶ پرواز به سه فرودگاه بین المللی کشور

در سومین روز عملیات بازگشت حجاج بیت الله الحرام به کشور، 6 پرواز در فرودگاه های تهران، تبریز و کرمان به زمین می نشیند.به گزارش آوا مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، همزمان با بیست و پنجم تیرماه ۱۴۰۱ در سومین روز عملیات بازگشت حجاج به کشور، پرواز برگشت زوار بیت الله الحرام با ۶ پرواز به فرودگاه های سه شهر تهران، کرمان، تبریز برقرار خواهد شد.
بر اساس برنامه اعلام شده در روز شنبه عملیات بازگشت حجاج با دو پرواز از فرودگاه جده به فرودگاه حضرت امام (ره) صورت خواهد گرفت. نخستین گروه از حجاج در ساعت ۹و۲۵ دقیقه بامداد امروز به شماره پرواز ۱۸۰۱ شامل کاروان های ۱۷۶۱۸-۱۷۰۸۷-۱۱۰۶۲ در فرودگاه امام خمینی (ره) به میهن باز می گردند. پرواز دوم از حجاج به شماره پرواز ۱۸۰۵ شامل کاروان های ۱۷۶۱۸- ۲۲۰۰۱-۱۷۳۵۳ ساعت ۵ و۴۰ دقیقه بامدادان ۲۶ تیرماه در فرودگاه حضرت امام (ره) به زمین می نشیند.
بازگشت حجاج کرمانی با دو پرواز از جده به فرودگاه کرمان صورت خواهد گرفت. نخستین گروه از زوار بیت الله الحرام با پرواز شماره ۱۸۱۱ شامل کاروان های ۲۶۲۴۷-۲۶۰۰۹ ساعت ۱۱و۴۵ دقیقه امروز وارد فرودگاه بین المللی کرمان می شوند و پرواز دوم به شماره ۱۸۱۳ شامل کاروان های ۲۶۰۱۹-۲۶۰۱۷ در ساعت ۲۲و۲۰ امشب بوسیله فرودگاه کرمان به میهن باز می گردند.
همچنین زوار استان آذربایجان شرقی روز شنبه با دو پرواز از جده به تبریز باز خواهند گشت. نخستین پرواز در ساعت ۱۵و ۵۵ دقیقه بعدازظهر امروز به شماره ۱۸۱۵ شامل کاروان های ۱۱۰۴۸-۱۱۰۴۳ از جده به فرودگاه تبریز وارد می شوند و پرواز دوم شامل کاروان های ۱۱۰۱۵-۱۱۰۰۴ در ساعت ۲ و ۵ دقیقه بامدادان روز ۲۶ تیرماه به فرودگاه بین المللی شهید آیت الله مدنی تبریز وارد می شوند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی «هما»، خانواده های گرامی حجاج برای دریافت اطلاعات مربوط به روز و ساعت پروازهای بازگشت می توانندبه سایت haj.iranair.com مراجعه کنند.
همچنین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، برای دسترسی هموطنان به اطلاعات پروازهای بازگشت حجاج به کشور، شماره تلفن های پاسخگویی را در مراکز استانها را به شرح زیر اعلام می کند: مرکز ارتباطات مردمی «هما» ۴۶۶۲۵۱۵۱-۰۲۱ در فرودگاه تبریز ۳۲۶۰۶۱۶۹- ۰۴۱ در فرودگاه کرمان ۳۲۱۱۰۸۲۰-۰۳۴

1401/04/25
12:46:25
5.0 / 5
171
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است