برنامه های پرواز فردا هشتم تیرماه زوار بیت الله الحرام

برنامه های پرواز فردا هشتم تیرماه زوار بیت الله الحرام

آوا مسکن: برنامه پروازهای عملیات رفت حجاج در هشتم تیرماه از چهار ایستگاه پروازی تهران، ساری، یزد و گرگان با 9 پرواز به مدینه منوره و جده انجام می شود.به گزارش آوا مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در روز چهارشنبه هشتم تیرماه ۱۴۰۱ عملیات رفت زوار بیت الله الحرام از چهار ایستگاه پروازی تهران، ساری، یزد و گرگان با ۹ پرواز برقرار می شود.
براساس برنامه اعلام شده در این روز عملیات حج زوار بیت الله الحرام با سه پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) عازم می شوند. نخستین گروه از حجاج در ساعت ۴ بامدادان به شماره پرواز ۱۶۶۰ به سمت مدینه منوره اعزام خواهد شد و گروه دوم نیز در ساعت ۱۵ ظهر چهارشنبه به شماره پرواز ۱۶۶۲ عازم مدینه منوره می شوند و پرواز گروه سوم از حجاج در ساعت ۲۳و ۴۰ دقیقه شامگاه چهارشنبه به شماره پرواز ۱۶۶۴ به جده انجام می گیرد.
در هشتم تیرماه زوار بیت الله الحرام با دو پرواز از فرودگاه بین المللی ساری عازم مدینه منوره می شوند، برمبنای برنامه ریزی انجام شده پرواز اول در ساعت ۶ بامداد چهارشنبه به شماره پرواز ۱۶۶۶ صورت می گیرد و پرواز دوم در ساعت ۱۷ عصر فردا به شماره پرواز ۱۶۶۸ به سمت مدینه منوره انجام خواهد گرفت.
زائران استان یزد در چهارمین روز اعزام در هشتم تیرماه در ساعت ۶ و ۴۰ دقیقه چهارشنبه به شماره ۱۶۷۰ از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی به سمت مدینه منوره پرواز خواهند داشت و پرواز دوم از این استان در ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه عصر چهارشنبه به شماره پرواز ۱۶۷۸ برقرار می شود.
بر اساس این گزارش، با شروع اعزام حجاج استان گلستان نخستین گروه حجاج این استان ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه بامداد به شماره پرواز ۱۶۷۴ از فرودگاه شهدای گرگان به سمت جده اعزام می شوند و گروه دوم از زوار در ساعت ۱۸ و۲۰ دقیقه عصر چهارشنبه با شماره پرواز ۱۶۷۶ به سمت جده عزیمت خواهند کرد.
گفتنی است؛ عملیات اعزام حجاج بیت الله الحرام از فرودگاه استانهای خراسان رضوی، اردبیل، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بوشهر، تبریز، شیراز، کرمان، زنجان و همدان به سرزمین وحی تمام شده است.


منبع:

1401/04/08
11:34:10
5.0 / 5
160
تگهای خبر: راه و شهرسازی , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است