نماینده بهبهان در دیدار با مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب تاكید كرد:

ضرورت اولویت بخشی به نیروهای بومی در پروژه های صنعت نفت

ضرورت اولویت بخشی به نیروهای بومی در پروژه های صنعت نفت

آوا مسکن: خوزستان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در ادامه تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، میزبان نماینده بهبهان و آغاجاری بود که در این دیدار از اهتمام جدی صنعت نفت در دولت سیزدهم برای کاهش مشکلات جوامع پیرامون تاسیسات و تحقق مسئولیت های اجتماعی آگاهی داد.علیرضا دانشی در دیدار صمیمانه با نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی، پیگیری مطالبات مردم و کاهش مشکلات جوامع پیرامون را همچون اولویت ها و کارهای صنعت نفت در دولت سیزدهم برشمرد.

وی با اشاره به پیگیری های مناطق نفتخیز جنوب برای تحقق مسئولیت های اجتماعی، اضافه کرد: با نظر مساعدی که شرکت ملی نفت برای انجام کارهای عام المنفعه در جوامع پیرامون تأسیسات دارد، به دنبال الحاقیه ای برای گنجاندن پیوست مسئولیت اجتماعی برای تمامی پروژه های بیدبلند هستیم.

به گزارش آوا مسکن به نقل از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، دانشی افزود: کارگروه هایی متشکل از مدیران و کارشناسان بمنظور بررسی میدانی مشکلات موجود در آغاجاری و ارائه راهکارهای عملی برای برطرف نمودن هرچه زودتر آنها بمنظور توسعه این شهر ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اظهار داشت: پرداختن به مسئولیت های اجتماعی را وظیفه ذاتی خود می دانیم و امیدواریم با تعامل های مثبتی که وجود دارد گام هایی برای کاهش و برطرف نمودن مشکلات جوامع پیرامونی برداریم.

ضرورت اولویت بخشی به نیروهای بومی در پروژه های صنعت نفت

محمدطلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهار داشت: با وجود وجود منابع انرژی و چاه های گوناگون نفت و گاز در آغاجاری، اما تناسبی بین این منابع و زندگی مردم منطقه وجود ندارد و متاسفانه همچنان شاهد معضلات و لطمه های اجتماعی فراوانی هستیم.

وی ضمن تشکر از دید رو به جلو و در جهت پیشرفت مدیرعامل و کارکنان مناطق نفتخیز جنوب، اضافه کرد: با عنایت به این که نفت یک ثروت ملی است و پروژه های مربوط به آن در امتداد چرخه اقتصادی کشور است، هدف ما نیز این است که در یک فضای دوستانه و تعاملی به نحوی حرکت نماییم که ضمن توسعه و نگهداشت این صنعت، گام های مثبتی در جهت خدمات رسانی بیشتر به مردم برداریم.

مظلومی اظهار نمود: در پروژه های جمع آوری گازهای همراه و طرح های نگهداشت و افزایش تولید نفت، مطابق با بخشنامه اجرائی برنامه ششم توسعه کشور، اولویت استخدام به نیروهای بومی اختصاص یابد تا شاهد اشتغال زایی و امیدافزایی در میان مردم منطقه باشیم.

وی در پایان، ضمن برشمردن برخی از مشکلات و مسائل شهری و در رابطه با پروژه های اجرائی مناطق نفتخیز جنوب، از مدیرعامل مناطق نفتخیز جهت اتخاذ تصمیمات و صدور دستورات راهگشا برای برگزاری جلسات میدانی در محل پروژه ها و ارائه راهکارهای عملی تشکر کرد.

در این جلسه فرماندار، شهردار آغاجاری، تنی چند از مدیران و روسای ارشد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز حضور داشتند و درباب تعامل بیشتر در امتداد رسیدگی به مشکلات مردم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

منبع:

1401/04/05
11:50:11
5.0 / 5
177
تگهای خبر: توسعه , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است