گواهی جدید یونسکو برای شرکت نمایشگاه های ایران

گواهی جدید یونسکو برای شرکت نمایشگاه های ایران

به گزارش آوا مسکن به مناسبت روز جهانی نمایشگاهها گواهی قدمت و ثبت در خاطرات تعدادی از طرف یونسکو به شرکت بین المللی نمایشگاههای ایران اهدا شد.


به گزارش آوا مسکن به نقل از ایسنا، این مراسم با شعار نمایشگاه ها، بی بدیل و غیر قابل جایگزین با حضور روسای اتاق بازرگانی و چهره ها و فعالان صنعت نمایشگاهی در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.
هومن رازدار مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران در سخنانی در ابتدای این مراسم ضمن اشاره به این که افق ۱۴۱۰ این شرکت مرکزیت اکوسیستمی برای تمامی نمایشگاه ها و گفت و گوهای اقتصادی با هدف اتصال اقتصاد ملی به جهانی است اظهار داشت: برای دستیابی به این اهداف، اتفاقاتی چون حضور در دنیای مجازی در افق و برنامه های این شرکت تا سال ۱۴۱۰ قرار دارد.
سیفی، نماینده انجمن نمایشگاههای بین المللی ایران هم در این مراسم با بیان اهمیت والای این صنعت در عرضه محصولات و بهبود عملکرد و اقتصاد صنایع دیگر اظهار داشت: نمایشگاه ها سریعترین مسیر برای بازسازی اقتصاد ها هستند.
ایشان در ادامه اظهار داشت: بخش های تأثیر پذیر از محل برگزاری نمایشگاه هتل ها، رستوران ها، تأمین کنندگان خدمات و سایر بخش ها هستند که می توانند با برگزاری چنین نمایشگاه هایی اقتصاد و چرخه مالی خویش را بهبود ببخشند.
مرتجی، رئیس هیئت مدیره انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های خارجی هم در این مراسم نمایشگاه های خارج از کشور را زمینه ساز صادرات دانست که تنها راه نجات صنعت کشور است و همینطور توفیق در صادرات را نیاز مند مدیری توانمنددانست که نمایشگاه ها می توانند این نقش را. ایفا کنند.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران هم اظهار داشت: روز جهانی نمایشگاه ها اساسا می تواند فرصتی موثر برای همه و فعالان صنعت نمایشگاهی باشد.
رازدار فرصت گردهمایی روز جهانی نمایشگاها و نقش اثر گذار رویدادهای نمایشگاهی در توسعه و بهبود اقتصاد در سطح کشور را به نحو مطلوب با همگرایی و استفاده از خرد جمعی مورد نظر قرار داده ایم.
وی ادامه داد: هویت و محتوای برگزاری نمایشگاه ها از دغدغه های برگزار کنندگان و همه ذینفعان جامعه نمایندگی نمایشگاهی است.
به قول رازدار پیشکسوتان صنعت نمایشگاهی میراث گرانبهایی را برای ما به یادگار گذاشته و قدردان آن هستیم.
وی افزود: نقش پررنگ صنعت نمایشگاهی در شاخصهای توسعه صنعتی و تجارت بین الملل باوجود آگاهی خبرگان صنعت نمایشگاهی هنوز در میان سیاستگذاران و دولتمردان به روشنی تبیین نشده است.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در ادامه خاطرنشان کرد: با استفاده از تمامی ظرفیت های انجمن های فعال این صنعت، خبرگان و رسانه های تخصصی را در یک حلقه گرد هم می آوریم تا با اتحاد و همدلی در این صنعت دبیرخانه دائمی تشکیل دهیم.1401/03/21
22:55:32
5.0 / 5
164
تگهای خبر: اثر , توسعه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است