وزیر راه و شهرسازی:

هیچ پروژه ای بدون تعریف منابع مالی اجرایی نمی گردد

هیچ پروژه ای بدون تعریف منابع مالی اجرایی نمی گردد

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پروژه ای بدون تعریف منابع مالی اجرایی نخواهد شد که همچون این پروژه منابع مالی آن مشخص و اجرایی شده است.به گزارش آوا مسکن به نقل از مهر، رستم قاسمی شامگاه امروز در مراسم کلنگ عملیات اجرایی قطعه دوم باند دوم میانه- سرچم زده ضمن اشاره به سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی در روز پنجشنبه، اظهار نمود: طرح های زیادی در حوزه های راه و راه آهن در کل استان آذربایجان شرقی در دست اجراست.
وزیر راه ضمن اشاره به عمر ۲۰ ساله بسیاری از پروژه ها و نیمه تمام ماندن آنها اظهار داشت: این امر آفتی برای کشور شده است.
وی اضافه کرد: دیگر پروژه ای بدون تعریف منابع مالی اجرایی نخواهد شد که همچون این پروژه منابع مالی آن مشخص و اجرایی شده است.
قاسمی از اجرایی کردن نهضت ملی مسکن در میانه اطلاع داد و اظهار داشت: عملیات اجرایی بیشتر از ۵ هزار واحد مسکونی در چارچوب طرح نهضت ملی مسکن در میانه ظرف یک ماه آینده آغاز خواهد شد که علاوه بر تأمین نیاز مردم به مسکن اشتغالزایی هم به همراه خواهد داشت.
وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: اجرای این طرح بر قیمت زمین و مسکن در این شهرستان هم تاثیر مثبت خواهد گذاشت.
وی خویش را یکی از مریدان آیت الله میانجی اعلام و از شخصیت بالای این عالم سخن گفت.
وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: قطعه دوم باند دوم میانه_سرچم زده به طول ۲۱ کیلومتر و با اعتباری ۵۸۲ میلیارد تومان اعتبار با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی برای آغاز مراحل اجرایی شد.
وی ابراز امیدواری کرد که قطعه ۲ و ۳ هم با عنایت به این که از لحاظ پیمانکاری تعیین تکلیف شده و اعتبارات و منابع مالی آن هم تا حد زیادی تأمین شده است، در زمان تعیین شده در قرارداد به پایان برسد.

1401/03/12
23:44:47
5.0 / 5
184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است