رجا در بین مسافران احساس رضایت ایجاد کرد

رجا در بین مسافران احساس رضایت ایجاد کرد

به گزارش آوا مسکن معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: شرکت رجا تصویر ذهنی خوبی از رضایت مندی ایجاد کرد و آنرا بهبود بخشید و توانست در میان مشتریان احساس رضایت بوجود آورد.به گزارش آوا مسکن به نقل از شرکت حمل و نقل ریلی رجا، مصطفی سوری در آخرین جلسه ستاد نوروزی ۱۴۰۱ شرکت رجا و در جمع مدیران و اعضای این ستاد اظهار داشت: به نوبه خود و از جانب رییس سازمان تامین اجتماعی از زحمات همه دست اندرکاران در شرکت حمل و نقل ریلی رجا به سبب ایجاد سفر ایمن و مطلوب برای هموطنان تشکر و قدردانی می کنم.
وی اضافه کرد: با فروکش کردن شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش سفرها در نوروز ۱۴۰۱ بودیم که با گزارش و آمارهای ارائه شده از اهم اقدامات صورت گرفته در این شرکت خوشبختانه رشد و اتفاقات خوبی را شاهد بودیم که این نتیجه حاصل زحمات همه عزیزان در رجا است.
سیدعلیرضا حسینی طباطبایی مدیرعامل گردشگری تامین اجتماعی نیز در این نشست ضمن تقدیر از زحمات همه مدیران و کارکنان در رجا اظهار داشت: از آنجائیکه شرکت رجا، مجموعه ای دانش بنیان حداقل در زمینه IT شمرده می شود باید بیش از پیش به اعداد و ارقام توجه شده تا با ابتکار و نوآوری بتوان کارهای جدیدتر و بهتری انجام داد.
مدیرعامل هگتا با اعلان اینکه با تحلیل های آماری و مراجعه به اعداد و ارقام، صندلی های آزاد در قطارها باید احصا شده و برای آن برنامه ریزی مطلوبی در جهت افزایش ضریب اشغال کرد، گفت: سازمان تامین اجتماعی ظرفیت بسیار بالایی به نام بازنشستگان دارد که از این ظرفیت های خالی می توان با ایجاد راهکارهای مناسب برای آنان بهره برد.
حسینی اظهار داشت: برای مقایسه آمارها در خروجی نظرسنجی ها، باید به اهمیت رضایت مشتری بیشتر توجه گردد.
در ابتدای این جلسه ناصر بختیاری مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا ضمن قدردانی از زحمات همکاران در بخش های مختلف برای ارائه خدمات به مسافران در روزهای نوروز ۱۴۰۱، توضیحاتی درباب گزارش عملکرد رجا در سفرهای نوروزی برای معاون اقتصادی سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل هگتا از اقدامات و چالش های موجود ارائه کرد.
وی با قدردانی از توجه مدیرعامل و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی همین طور مدیرعامل هگتا به شرکت رجا جهت اقداماتی که برای خدمات دهی به هموطنان گرامی ارائه می دهد، اظهار داشت: بطور قطع این توجه سبب ایجاد انگیزه در میان همکاران برای ارائه عملکرد بهتر خواهد شد.


منبع:

1401/01/16
20:28:51
5.0 / 5
254
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آوا مسکن

آوا مسكن


املاک و مستغلات

avamaskan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آوا مسكن محفوظ است